Almanya Zati Eşya Taşımacılığı

Ülkemizdeki pek çok vatandaş Almanya’yı ilk göç seçeneği olarak görüyor. Hem Almanya’da yaşayan çok sayıda Türk vatandaşı hem de Almanya’nın Avrupa ve dünyadaki en yüksek yaşam standartlarından biri olduğu gerçeği, Almanya nakliyecilik sektörü için çok etkilidir. Bu gibi durumlarda, vatandaşların kişisel eşyalarını taşıma ihtiyacı Almanya’ya taşınırken daha büyük bir problem olarak ortaya çıkar. Öncelikle, kişisel eşyaların kişisel ve vergisiz eşya olduğunu unutmamalıyız. Başka bir deyişle, herhangi bir vergi veya gümrük sorunu yaşamadan yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler, yurtdışına taşıyabileceğiniz mallardır.

Mobilya Paketleme

Mobilya paketleme sırasında tecrübeli kadromuzla mobilyalarınıza zarar gelmesini önlüyoruz. Bu işlem sırasında, diğer pek çok koruyucu özelliğe sahip kabarcık sarma ve paketleme malzemesi kullanıyoruz. Binlerce kilometre yol alacak mallara zarar vermek istemiyorsanız, mobilya paketleme servisini kullanabilirsiniz. Bu servis ile eşyalarınızın güvenliğini sağlayacaksınız.

Mobilyaların Gümrük İşlemleri

Mobilyaların gümrük işlemleri, kullanım amacına bağlı olarak değişebilir. Bu anlamda, ticari olarak satın alınan ve satılan mobilyaların durumu, ev eşyası olarak satın alınan ve satılan mobilyaların gümrük durumlarından farklıdır. Mobilya, Türkiye’den Almanya’ya nakliye eşyası olarak kullanılacaktır. Bu aşamada ticari hedefleriniz yoksa, yalnızca yetkilendirme ve sertifikalandırma prosedürlerini uygulayacağınız zaman, ihracat yaptığınızı düşünmezsiniz.

Ev Eşyalarını Taşımak

Nakliye süreci şirketimizin ana hizmet sektörü olarak bilinir. Ulusal ve uluslararası her türlü nakliyeyi gerçekleştiren firmamız, gümrükleme ve paketleme gibi işlemlerle size kaliteli hizmeti garanti eder. Hayalinizdeki taşıma hizmetini, yükünüzün gideceği mesafe ne olursa olsun, yüksek kalitede araçlar ve taşımacılık alanındaki yüksek nitelikli çalışanlar ile kusursuz hizmet sunan şirketimizle iletişime geçerek başlayabilirsiniz. Ayrıca, sektörel anlamda rekabetçi bir fiyat politikasına sahip olan firmamız, mobilyalarınızı çok uygun fiyatlarla taşımayı kabul etmektedir.

Almanya’da Ev Mobilya Montajı

Evinize mobilya yerleştirmek, ulaşım hizmetlerinin yanı sıra en önemli ve faydalı faaliyetlerden biridir. Mobilyalar sökülmediğinde veya uzmanlar tarafından kurulmadığında, ilk gün formundan uzaklaşır ve yeni olsa bile eski görünümü alır. Bu anlamda, mobilyanızın deneyimli mobilya üreticileri tarafından montajı hem mobilyanın ömrünü uzatmak hem de görsel olarak önemlidir.

Yıllardır mobilya ve diğer ev eşyalarını taşıyan firmamız, aynı gün içerisinde montaj işlerini yürütmekte ve yıllarını bu sektöre adamış uzmanlarla adresinizde sizinle iletişime geçmektedir. Montaj işlemi sırasında herhangi bir problemi önlemek için sihirbazlar parçaları sökmelidir. Kurulum şeması, vb. Ek asistanlara ihtiyaç duymadan mobilyaların ev kurulumu en büyük yardımcınız olacaktır. Bu hizmet sayesinde, mobilya ustalarının bulunmasıyla ilgili güçlükten kurtulur ve vasıfsız zanaatkarların eşyalarına zarar verme olasılığını ortadan kaldırır.

Evde mobilya montajı firmamızın taşıma hizmeti ile kabul edildiğinde sigortanın bir parçası olarak kabul edilir. Bu nedenle nakliye ve kurulum sırasında karşılaşılan sorunlar şirketimiz tarafından ortadan kaldırılmıştır.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek