Fransa’ya Mobilya Nasıl Gönderebilirim?

Türkiye’den aldığınız ürünler için gümrük düzenlemelerine uygun olarak ihracat beyannamesi ile yönetilmelidir. Bu beyan ürünü satın aldığınız firma veya ihracat yetkisi olmayan bir yabancı ticaret şirketi tarafından hazırlanabilir. Bu beyan, yüklenen Türk gümrük mallarının nakliyesiyle imzalanır ve transit ülkeye gümrükler getirilinceye ve açılıncaya kadar varış ülkesine mühürlenir, varış ülkesindeki mührü açmak için Türkiye’de hazırlanan beyanı kapatmalıdır. Yukarıda belirtilen gümrük vergisi beyannamenin kapatılması için ödenmelidir. Bu vergi, ürün faturasında belirtilen tutarın % 19’una tekabül etmektedir.

Yurtdışında Gümrük İşlemleri Ve Vergiler

Burada sunulan bildirimi kapatmak için, yurtdışındaki gümrük şirketine bir vekaletname vererek işlem yapmanız gerekir. Ek olarak, yukarıda belirtilen gümrük vergisinin % 19’u ödenmelidir. Firmanızın taraflarında olsanız da her bir ürün için gümrük işlemlerine tabidir. Nakliye firması olarak, her türlü işlem için size yardımcı olmaya hazırız.

Fransa’nın Bütün Şehirlerine Hizmet Ediyoruz

Türkiye’den Fransa’ya mobilya göndermek istediğinizde bizimle çalışmak en iyi seçenek olacaktır. Küçük bir alanda yaşıyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Şehrinizin konumu ya da küçük bir şehir olması bizim için sorun değildir. Fransa’daki büyük şehirlere ek olarak, eşyalarınızı da küçük kasaba ve köylere teslim ediyoruz. Tabii ki, aynı zamanda tüm aşamalar hakkında size detaylı bilgi veriyoruz.

Her aşamada istediğiniz zaman haberdar olacağınızı garanti ediyoruz. Hizmetlerimizle Fransa’ya en kaliteli ve en güvenli ürünleri sunuyoruz. Fransa’ya gönderilen mallar genellikle mobilya, ev aletleri ve elektronik eşyalardır. Hem mobilyanızın hem de tüm eşyalarınızın kesintisiz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Zamanın değişen yapısı bize en ideal sonuçları verir. Teknolojiler ve diğer gelişmeler insanların beklentilerini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu bağlamda, yurt dışına mobilya göndermek ve özel hizmetlere dahil olan diğer nakliye hizmetlerini gerçekleştirmek genellikle öncelikli olarak tercih edilir. Şirketimiz uzun yıllar taşımacılıkta uzmanlaşmış ve uluslararası taşımacılık kategorisinde kendini kanıtlamıştır.

Yurtdışında Ne Kadara Mobilya Gönderiyoruz?

Bu tür bir işlem yapmak istiyorsanız, maliyetler ciddi bir rakama ulaşabilir. Bu durumda, en kaliteli hizmeti en verimli şekilde almanız önemli ve gereklidir. Birçok insan yurt dışına mobilya göndermekten endişe eder. Bunun temel nedeni, nakliye maliyetinin bilinmemesidir. Bu tür özel hizmetlerin her zaman çok yüksek maliyetler sağlayacağı genel olarak kabul edilir. Bununla birlikte, yurt dışına ev eşyası ve mobilya göndermek ekonomik olarak firmamız ile uygundur. Bu özel bir servis gibi görünse de türünün tüm kullanıcılar için yapılandırılmış altyapısı sayesinde oldukça uygundur. Böylece kullanıcılar tüm bu hizmetleri aktif olarak alabilirler.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek