Hollanda’ya Mobilya Nasıl Gönderebilirim?

Türkiye’den mobilya göndermek istiyorsanız, Hollanda’da yaşayan vatandaşlar için firmamız, web sitemizdeki tüm destek hizmetleri ile kapınıza getirir. Hollanda’ya mobilya sağlıyoruz ve müşterilerimiz için mesafe engellerini kaldırıyoruz. Tek yapmanız gereken, favori mobilyalarınızı firmamıza bildirmeniz ve teslimatı beklemenizdir. Ürünlerinizi Amsterdam, Rotterdam, Den Hag, Eindhoven, Haarlem, Delft, Montrö, Maastricht ve Groningen dahil olmak üzere Hollanda’daki tüm şehirlere gönderiyoruz.

Mobilyaların taşınması sırasında kendi alanlarında uzman olan yüksek kaliteli lojistik şirketleri tarafından sigortalıyız. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için en güvenilir ambalajı sunarak ve ürünlerimizi güvenle teslim ederek sorunsuz teslimatla karşılaşırsınız. Ürünü aldığınızda, size Hollanda’da bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Yurt Dışına Eşya Gönderme

Ürünlerinizin uygun bir şekilde toplanmasından ve mükemmel taşımacılığa kadar firmamızla her zaman en etkili sonuçları alabilirsiniz. Alanında uzman olan firmamız size uygun yaklaşımlar sunar. Günümüzdeki imkanlar ile yurtdışına mobilya göndermek için iyi bir ortağınız olduğunu unutmamalısınız. Şirketimiz sizin adınıza yasal prosedürün tamamını izleyecek ve yapmanız ve en etkili sonuçları sağlamanız için size yardımcı olacaktır. Bu nedenle, yurtdışına mobilya göndermek artık bir sorun değil, harika bir deneyime dönüşecektir. Ayırt edici kaliteye ek olarak, tercih edilen şirketimizi uygun fiyatlarla seçebilirsiniz. Anında ve özel hizmet için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ev Eşyaları Taşıma Süreci

Uluslararası ev eşyası taşımacılığı süreci, bizden telefon, e-posta ya da şubeyle bizden hizmet almak istediğinizi, mallarınızı ayarlayıp teslim edebileceğinizi ifade ederek başlar ve memnuniyetiniz ömür boyu sürer. Zamanında sorunsuz uluslararası prensipler uluslararası yük trafiğindeki en önemli faktördür. Firmamız bu ilkeleri tam olarak kabul etmiş, absorbe etmiş ve taşımacılık sürecinde uygulamıştır. Kısacası, bizimle iletişime geçtiğinizde, nakliye işlemi birlikte mal miktarını belirler ve uygun bir depo ve araç seçimi ile başlar.

Ardından istediğiniz gün için bir toplantı düzenleyeceğiz ve istediğiniz zaman evinizde olacağız. Tüm ürünleriniz 2-3 kat yeni kullanılmamış ambalaj malzemesine sarılmıştır. Servis doğrultusunda ekspres servisini hemen seçtiniz, seçtiğimiz yolda gerekli tüm gümrük işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Aksi halde, klasik nakliye sürecine dahil olacağız ve eşyalarınızı belirli ev eşyaları için tasarlanan depolarımıza teslim edeceğiz ve trenin veya geminin gitmesini bekleyeceğiz.

Daha sonra, tüm gümrük işlemleri, kalkış saatine bağlı olarak aynı şekilde gerçekleştirilir. Depodan kamyona yüklenen mallar size gönderilecektir. Mobilyalarınızın gümrük işlemleri tahmin edilebilir bir süredir. Bu zamanda ve sonrasında, aracın teslimat sürecinden ve ne zaman ve ne zaman teslim edileceğinden haberdar olursunuz. Tamamen şeffaf bir süreç, herhangi bir şüphe veya tereddüt etmeden gerçekleştirilir ve sonuç olarak ürünler teslim edilir, kurulur ve yeni evinize teslim edilir.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek