Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları

Paketleme işlemi, özellikle uluslararası şekilde ev eşyalarını taşırken önemli bir yer kaplar. Uygun olmayan ambalajlamanın yol açtığı zararları önlemek için iyi bir ambalajlama işlemi gereklidir. Görünmez kazalara ek olarak, iyi bir paketleme işleminin olmaması mobilya ve ev aletlerinde ciddi deformasyonlara yol açacaktır.

Mobilyaların sökülmesi ve ambalajlanması, ev aletlerinin ambalajlanması, kırılabilecek malzemelerin ambalajlanması ve mutfak eşyalarının paketlenmesi, aynı zamanda kıyafetlerin giysi için askı çekmecelerine yerleştirilmesi de iyi bir paketleme işleminin uluslararası ev nakliyesi hizmetinde önemli bir yere sahip olduğunu göstermektedir. Ambalajlama işleminde kullanılacak malzemelerin kalitesi ve hijyeni, ambalajlama işlemi için bir başka kriterdir.

Gümrükleme Hizmeti

Uluslararası taşımacılıkta, bir ülkeden herhangi bir ürünün serbest bırakılması ve başka bir ülkede serbest dolaşım için yasal prosedürler vardır. Bu yasal işlemlerin tümüne gümrük işlemleri denir. Her ülkede farklı kuralları olan gümrük işlemlerinde; gerekli evrakların beyanı ve beyan edilen ürünlerin kontrolü. Bu kontroller sonucunda, ürünlerin ilgili ülkeye girip giremeyeceği konusunda karar verilir. Ticari malların aksine, ev eşyaları gümrük işlemlerine tabidir. Gümrük departmanımız ile irtibata geçerek bu nakliyede gümrük işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uluslararası Eşya Nakliyatı İçin Malın Teslim Emri

Taşınan mallar sözleşmede belirtilen günde adresinize teslim edilir. Seçtiğiniz yöntem, mallarınızın belirtilen adrese teslimine ilişkin satış temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmeler doğrultusunda önerilen alternatiflerden kullanılır. Bu alternatiflerin örnekleri sadece evinize mal teslim etmek veya evinize mal yüklemek. Satış temsilcilerimizden malları teslim etme seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uluslararası Taşımacılık İçin Fiyatlar

Türkiye’den Avrupa’ya, Amerika ya da Kanada’ya mal gönderme maliyeti birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin, hangi bölgede, ülke malları taşınacak, kaç m3 olacak ve kaç takım işgal edilecektir. Firmamız siz değerli müşterilerimizi en iyi fiyat prensibi ile memnun etmeye devam eder.

Yurt dışına seyahat etmeden önce tamamlanması gereken birçok standart prosedür vardır. Şirketimiz sizi yalnızca taşınma süreci hakkında bilgilendirmekle kalmaz, aynı zamanda gittiğiniz ülkede dikkat etmeniz gerekenleri de verir. Yurt içi eşya taşımacılığında lider bir firma olarak konumunu koruyan uluslararası taşımacılık firması, yurt içi mal taşımacılığının fiyatlarında en ekonomik ve güvenilir firma olma rolünü de sürdürmektedir.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek