Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları
Uluslararası ve yurt içi taşımacılık hizmetimizin bir parçası olarak, ev eşyaları için dünyanın herhangi bir yerindeki taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz. Dünyanın tüm ülkelerine Türkiye’den eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Uluslararası ev taşımacılığı; Türkiye ve nerede olursanız olun, dünyanın neresinde olursanız olun, tüm ev eşyalarınız, aktarılan hizmet sürecimizin adresini ele almaktadır. Bu hizmetin bir parçası olarak ev eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından bulunduğu adrese teslim edilir ve sözleşme şartlarına uygun olarak adresinize teslim edilir.
Uluslararası evden eve teslimat hizmetimizi kullanarak, ev öğeleriniz geçerli adresinizden ve yeni adresinize teslim edilir. Bu işlem sırasında, mallarınız paketlenmiş ve sigortalı bir durumda işlenir. Uluslararası ev eşyalarının nakliyesinde, sözleşme ve malların tesliminden sonra nakliye süreci başlamaktadır. Ürünleriniz firmamızın temsilcileri ile imzalanan sözleşmeye göre belirlenen teslim tarihine kadar depolarımızda saklanır.
Uluslararası Nakliyeciler
Uluslararası eve teslim hizmetimizde kullanılan prosedürler ve işletme süreçleri, 20 yılı aşkın bir süredir sektör tecrübemizle edinilen deneyim ile ilgilidir ve asıl odak noktamız müşteri memnuniyetidir. Uluslararası taşımacılıkta, tüm taşımacılığımız sözleşmeyle garanti edilir. Uluslararası mal taşımacılığı sözleşmesi uyarınca, taşımacılığın detayları, fiyatlara ilişkin bilgiler ve tarafların hakları belirtilir. Sözleşme, göçünüzdeki ilk adım olacak. Sözleşmenin imzalanmasından sonra, aracınızı kullanma süreci başlayacaktır.
Uluslararası Nakliye Yöntemleri
Uluslararası taşımacılık hizmetlerini kullanmaya karar verdiğinizde, ilk adım ulaşım yönteminizi belirlemektir. Bu detaylara uygun olarak uluslararası eve teslimatınız gerçekleştirilecektir. Uluslararası ev eşyası taşımacılığında 3 yöntem kullanılmaktadır. Bunlar arasında karayolu taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve hava taşımacılığı bulunmaktadır.
1) Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Hizmeti
Uluslararası karayolu taşımacılığı Türkiye’den karayoluyla ulaşılabilecek her yer için uygundur. İlk etapta müşterilerimize sunduğumuz yöntemdir. Uluslararası karayolu taşımacılığı da iki bölüme ayrılmıştır. Bunlar uluslararası otomobil parsiyel taşımacılığı ve uluslararası otomobil ekspres taşımacılığıdır. Bu iki yöntem mal miktarını belirler ve planlanan nakliye süresi etkilidir. Ürününüz ortalama 15 m3’ün altındaysa, uluslararası ekspres taşıma yöntemimizi kullanabilirsiniz. Bu yöntemle ürünleriniz hızlı bir şekilde teslim edilecektir. Zamanınızla ilgili bir probleminiz yoksa ve temsilcimizden alacağınız teslimat sürelerini planlayabiliyorsanız, uluslararası ekspres karayolu taşımacılığı daha ekonomik bir yöntem olarak sizin için bir alternatif olacaktır.
2) Uluslararası Deniz Taşımacılığı Hizmeti
Uluslararası taşımacılığınız yabancı ülkelere yapılıyorsa, size uluslararası deniz taşımacılığı yöntemi öneriyoruz. Örneğin, Türkiye’den göç Kanada’da gerçekleşecek, müşteri temsilcilerimiz size sunabileceğiniz deniz taşımacılığı yöntemi olacaktır. Nakliye durumunda, mal miktarınıza bağlı olarak belirlenecek ulaşım yöntemleri olacaktır. Bunlar kısmi ve tam konteyner alternatifleridir. Satış temsilcilerimiz, gerekli konteyner boyutları ve konteynere sığacak mal miktarı hakkında sizi bilgilendirecektir.
3) Uluslararası Hava Taşımacılığı Hizmeti
Bu, çoğunlukla parsel ve paketlerde taşınması planlanan kişisel eşyaların taşınması için dünya çapında yürütülen uluslararası bir nakliye hizmetidir. Bu taşıma yönteminin en faydalı kısmı, tüm sürecin hızlı olmasıdır. Hava yolculuğu seçenekleri ve rekabetçi fiyatlar için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek