Yurt Dışına Eşya Taşıma

Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde, kendi mal ve teçhizatımızın yanı sıra uluslararası nakliye hizmetleri (kapıdan kapıya), evden eve teslim hizmetleri için uzun yıllardan beri çalışmaktayız. Türkiye ve Hollanda arasındaki her hafta düzenli ev eşyaları parsiyel aracımız ile taşınır. Tüm Avrupa ülkelerine gönderim yapmak için ev eşyalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmanın bu yoldaki maliyetini en uygun hale getirir veya maliyeti Türkiye’ye getirecektir. Ürünlerinizi Türkiye’de yaşadığınız eve alırsanız, aynı şekilde yurt dışında da bu konforu bulabilirsiniz.

Uluslararası Nakliye

Şirketimiz, C3 yetki belgesiyle evinize uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi taşımacılık ve antrepo hizmetlerinin yanı sıra bir yetki sertifikası C3 ve uluslararası dolaşım sertifikasına sahip bir CEMT sertifikası ile en üst düzeyde uluslararası ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Türkiye’den uluslararası eşya taşımacılığımız kişiseldir; liman, yollar dahil, Avrupa ülkelerindeki tüm yabancı çalışanlar, askeri ataşelerimiz, konsolosluk temsilcileri, banka çalışanları, yurt dışındaki göçmenlerimizin yurtdışında bulunup bulunmadığının belli bir geri dönüşü dahil olmak üzere tüm ülkelerle yönetilebilir. Türkiye’de daha fazla mal, gemi almak isteyen tüm vatandaşlarımız için uygun fiyatlarımızın kalitesini, kargo taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Şirketimizin Prensipleri

Şirketimizin prensiplerinden biri müşterilerimize karşı dürüst ve şeffaf olmaktır. Bu nedenle, eşyalarınızı Avrupa standartlarını aşmayı asla ummayacağınız şekilde paketler ve paketleriz, böylece tüm parçaları birer birer işaretleriz. Bir kontrol listesi hazırlayıp konteyner veya kamyonu kapınıza teslim edeceğiz. Eşyalarını arabanın önüne yüklüyoruz. İndirme işlemi tamamlandığında, eşyalarınızın kaç m3′ ünün şirket çalışanlarımız da olduğunu kendiniz ölçersiniz. Ve sonra ölçümlerinizi firmamıza iletirsiniz. Taşıma süreci bu şekilde resmen başlamış olur.

Firmamız Her Tür Nakliye Desteğini Verir

Firmamıza Hava, Kara, Demir yolu ve Deniz de dahil olmak üzere, her anlamda uluslararası ev taşıma hizmeti istekleriniz için başvurabilirsiniz. Kişisel eşyalarınızı, kara yolu, deniz veya hava yoluyla yurt dışından taşıyabileceğiniz veya getirebileceğiniz ev eşyalarını toplar, de monte eder ve paketleriz, dünyanın birçok ülkesinde sorun çözmede ortak olarak çalıştığımız güvenilir kuruluşlarla çalışırız. Siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi en yüksek standartlarda sunmak için güvenilir acenteler ve armatörler ile çalışıyoruz. Taşınma öncesi de bazı hazırlıklarımız var. Bir kontrol listesi hazırlıyoruz ve gümrük işlemleri için hazırlık yapıyoruz. Varış yerlerinin yerinde gümrük işlemlerini de yapıyoruz, eşyalarınızı evinize gönderiyor, paketleyip topluyoruz. Eşyalarınızın transferini en üst düzeyde, sorunsuz ve zamanında tamamlarız. Her eşyanızı eski evden alıp yeni eve teslim ediyoruz.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek