Almanya’ya Mobilya Nasıl Gönderebilirim?

Uluslararası evden eve teslim hizmeti veren şirketimiz, eşyalarınıza zarar vermeden güvenlik nedeniyle ürünlerinizi yeni bir adrese taşıyor. Şirketimiz, profesyonelce malların nasıl taşındığını ve mallarınızın herhangi bir zarar görmeden nasıl taşındığını anlatır. Şirketimiz bu görevi titizlikle yerine getirir ve en küçük detaya kadar düşünür. Aynı zamanda, müşteriyle nakliye iletişiminde ve güven kazanmada uzman ekibimiz son derece titizdir. Eşyaları Türkiye’den Almanya’ya nasıl göndereceğinizi, deneyimi ile kısa sürede çözen firmamız, gümrükte herhangi bir gecikme olmadan eşyalarınızın güvende olmasını sağlar ve yeni adresine götürür.

Dünya Çapında Uluslararası Mobilya Nakliyesi Yapıyoruz

Şirketimiz Türkiye genelinde hizmet vermektedir ve mücevher birçok ülkede, özellikle Almanya’da en hızlı yolu sağlamaktadır. Size garanti verecek kadar eminiz. Güvenli ve kaliteli bir ulaşım istiyorsanız, numaralarımızı arayın ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gizli bir lojistik şirketi olarak taşımacılık alanındaki en önemli şirketlerden biri olmayı başardık.

Yenilikçi hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam eden firmamız, ürünlerinizi nakliye öncesi uzman kontrolü ile denetlemekte ve nakliye sırasında sizi tüm olumsuz faktörlerden korumaktadır. İşlerin ortak nedeninin Almanya’dan Türkiye’ye geldiğini görüyoruz. Çalışmak veya başka sebeplerden dolayı yurt dışına gitmek istiyorsanız, bize evinizde mal nakliyesini güvenle sağlayabilirsiniz.

Ulaşımdan Önce Yapılacaklar

Her taşıma işleminden önce mal sahiplerinin bir dizi prosedürü tamamlamaları gerekir. Özellikle uluslararası taşımacılık için önceden yapılması gereken birçok işlem vardır. Bunlardan ilki ve belki de en önemlisi yetkilendirme ve sertifikalandırma prosedürleridir.

Türkiye’den taşınması için kullanılan mobilyaların ticari niteliği ve taşınması için kullanılması ve kullanımının her iki tarafın gelenekleri ile yazılı olarak Almanya’ya ihraç edilmesidir. Yazılı bir başvuru sonrasında, ulaşım için gerekli hazırlıklar alınan izinle başlar.

Bu sertifikasyondan sonra fiziksel bir hazırlık sürecidir. Fiziksel hazırlık aşamasında nakliye firmasından hizmet alınabilir. Servis alınmazsa, insanlar eşyalarını birer birer paketlemelidir. Servis durumunda firmamız, ürünlerimizi ve ambalajlarımızı taşıma, güvenle sevkiyata hazırlama konusunda geniş deneyime sahiptir.

Monte edilmemiş mobilyaların taşınması için orjinaline uygun olarak sökülmesi için özel aletler kullanılır. İşlem tamamlandıktan sonra, ürünler paketleme işlemi ile araçlara yüklenir.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek