İstanbul/Tuzla
09:00 - 17:00
+90 216 399 26 65
+90 506 026 92 36

MovEx Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası evden eve nakliyat markası MovEx Lojistik Grubu 2002 yılında   Almanya Köln’de kurulmuştur. Daha sonra İstanbul’da şubeler açılarak şirket hızla büyümeye başlayıp Uluslararası Evden Eve Nakliyat sektöründeki önemli yerini almıştır.

2002 yılında kurulan ve sektöründe sembol olan bu şirketin çalışma prensibi ciddiyetini kavramış, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde halkımıza sunmaktayız. Firmamız , sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini; uluslararası evden eve nakliyat hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir sisteme oturtmuş ve ülkemizde henüz bir “Lojistik hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar acısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Amacımız, batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de MovEx Lojistik  oluşumunu sağlamaktır.

MovEx Lojistik, uluslararası ev taşıma, uluslararası evden eve nakliyat İstanbul, Köln, şubeleri ile evden eve depolama, eşya depolama, yurt dışı ev ofis, taşıma, milletler arası ev nakliye, uluslararası evden eve taşımacılık, ofis taşıma şirket taşınması hizmetleri sunmaktadır.

Ev taşımacılığı yanı sıra uluslararası (kişisel) zati eşya taşımacılığı yapmaktayız.
Uluslararası ev taşıma hizmeti verdiğimiz başlıca ülkeler : Türkiye, Almanya, Hollanda, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ABD, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, İtalya, Rusya, Hindistan, Kanada, İsrail, Polonya, İran, Yunanistan, Sırbistan, Avusturya, İsviçre, Belçika, Bulgaristan, Gürcistan, Brezilya, Kırgızistan

Paketleme – Kasalama – Acentelik – Sigorta – Depolama – Kargo – Konteyner Servisi – Yerel ve Uluslararası Kara – Deniz – Hava Taşımacılığı

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek