ULUSLARARASI EV EŞYASI TAŞIMACILIĞI

Firmamız çağdaş taşımacılık ekipmanlarını kullanarak daima müşteri memnuniyeti esasına dayanarak kusursuz hizmete yer vererek uluslararası ev eşyası taşımacılığı garantisiyle gerçekten de kaliteden ödün vermeden hizmet sağlamaya devam ediyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından belirlenen SRC 3 uluslararası eşya taşımacılığı standartlarına dayanarak ve de ISO 9001 kalite standartları belgesine sahip olarak müşteri memnuniyetine yer veriyor.

Özel Kenar Koruyucu Paketlerde Hijyenik Taşımacılık

Eşyalarınız AB standartlarında C3 yetki belgesiyle taşınıyor. Bunun için eşyaların hiçbir şekilde zarar görmemesi açısından özel olarak kenar koruyucu trans paletler kullanarak veya makas paletler kullanılarak taşınması işlemi gerçekleştirilmektedir. İşte yer verilen tüm bu kriterler açısından aktarıldığı zaman müşteri odaklı çalışma ilkesine bağlı kalarak kesintisiz hizmete yer verildiğini dikkate almamız gerekir.

Tüm bu nitelikleri açısından her yönüyle tamamen standartları koruyarak %100 hijyenik sertifikalı elemanlarımız tarafından eşyalarınız çıplak el teması olmaksızın taşınır.

En Yeni Nakliyat Filomuzla Biz Hazırız

Uluslararası eşya taşımacılığında size ulaşım türü olarak kara yolu ulaşımı, deniz yolu ulaşımı, hava yolu ulaşımı ve demir yolu ulaşımı seçeneklerinin hepsini sunan uluslararası ev eşyası taşımacılığı kalite standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalarak her anlamda müşterilerine hak ettikleri çizgide kusursuz olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bunun için en yeni nakliyat filomuzla 24 saat hizmet vermeye hazır firmamızla siz de gerek kurumsal müşteri hizmetleri aracılığıyla gerekse sosyal medya aracılığıyla iletişim kurarak en iyi çözümleri alabilirsiniz.

Yurt Dışına %100 Sigortalı Eşya Taşıyoruz

%100 sigorta kapsamında eşyaların yurt dışına taşımacılık işlemini yıllardan gelen deneyim, birikim ve güvenceyle müşterilerine kesintisiz olarak sunmayı sürdüren uluslararası ev eşyası taşımacılığı nakliyat şirketimiz müşterisinin memnun kalacağı AB standartlarında hizmeti onlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu özellikleri çerçevesinde değerlendirildiği zaman her halükarda kaliteden ödün vermeden hareket ederek müşterilerinin gerçekten de ne istediğini dikkate alarak hareket ediyor.

Bize Ulaşın

Hemen bizimle 7/24 kurumsal müşteri hizmetlerimiz üzerinden ya da sosyal medya adreslerimiz üzerinden bağlantı kurarak siz de Türkiye’nin yurt dışına eşya taşımacılığında yine değişmez adresi olarak hizmetlerimizden anında yararlanma imkanını 7/24 kesintisiz olarak bulacaksınız.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek