Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Kurumsal firmamız 21. yüzyılın olanaklarını kullanarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetini hava yolu, deniz yolu ve kara yolu seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en geniş araç filosu ayrıcalığıyla verdiğimiz hizmette kalite standartlarını dikkate alarak Avrupa Standartlarında C3 belgeli taşımacılık yetkimiz bulunuyor.
SRC 3 Belgeli Uluslararası Taşımacılık
Alanında en az 15 yıllık deneyime sahip alanında uzman personellerimizle size hizmet vermeye devam ediyoruz. Uluslararası kargo ve eşya taşımacılığında SRC 3 belgesi olan uluslararası evden eve nakliyat şirketimiz müşteri memnuniyetini %100 sağlamaya devam ederek her açıdan en iyi koşullarda sınırsız hizmet sunmaya devam ediyor.
Avrupa Standartlarında C3 Belgeli Nakliyatçılık
Müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam eden nakliyat şirketimiz C3 yetki belgesiyle uluslararası taşımacılık işlemini gerçekleştiriyor.
Denizaşırı ülkelere de son derece profesyonelce nakliyat işlemine yer veren şirketimiz kurumsal müşterileri için 7/24 güvenlik sistemleriyle eşyaların depolanmasına imkan tanıyor.
ISO 9001 Kalite Standartlarında Taşımacılık
Uluslararası taşımacılıktan taviz vermeden hareket eden nakliyat firmamız alanına hakim olmanın getirdiği imkanlar baz alınarak her açıdan müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket ediyor.
Öte yandan yine uluslararası evden eve nakliyat doğrultusunda sertifikalı personellerinden aldığı güçle çalışmalarına aralıksız devam ederek 7/24 kesintisiz bir şekilde müşteri memnuniyetini azami düzeyde tutuyor. Ortada duran tüm bu özellikleri açısından yer verildiği zaman her anlamda önde gelen kusursuz taşımacılık hizmeti sizi bekliyor.
Sosyal Medyada Biz
Uluslararası eşya taşımacılığı konusunda kurumsal olmanın gerektirdiği kriterlere dayanarak size en iyi koşullarda hizmet vermeye devam eden nakliyat şirketimiz kurumsal sosyal medya adreslerinden 7/24 taleplerinizi dikkate almaya devam ediyor.
WhatsApp kurumsal hattımız üzerinden yine bizimle iletişime geçerek eşya taşımacılığı konusunda alanında uzman ekibimizden gelen yetkinliği her anlamda yakından görme olanağı sizi bekliyor olacaktır.
TÜV TÜRK muayene istasyonunda periyodik bakım ve kontrolleri tamamlanan asansörlü nakliyat araçlarımızla 7 – 24 kesintisiz olarak size ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Bu nitelikleri bağlamında yer verilirse tamamen en üst düzeyde profesyonellikte kesintisiz hizmete dayanarak hareket edildiği her açıdan ortada duran yaklaşım tarzı olarak mümkün mertebe dikkat çeken nitelik olarak önem teşkil ediyor.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek