Uluslararası Zatİ Eşya Taşımacılığı

Zati eşya taşımacılığı uluslararası gerçekleştirilen tren, uçak veya kara yolu nakliyat araçları olarak kamyon ve kamyonetler vasıtasıyla yapılan uluslararası zati eşya taşımacılığı olarak bilinir. Zati eşya taşımacılığı yapılmasını talep eden müşterilerimize 7/24 kusursuz hizmet verirken onlardan yasaların öngördüğü doğrultuda birkaç belge talep ediyoruz.

Uluslararası Zatİ Eşya Taşımacılığında İstenen Belgeler

  • CMR (Convention Marchandise Routier) uluslararası taşımacılık belgesi
  • Taşınacak ülkede oturma izni belgesi
  • Gümrük ve Ticaret Bakanlığından alınacak taşıma izni ve ruhsatı

Başlıca sizlerden istenen evraklar olarak yer alıyor.

Profesyonel Ekİbimizle 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Evden eve uluslararası eşya taşımacılığı olarak kurumsal firmamız sektörünün daima yeniliklerini yakından takip ederek uluslararası zati eşya taşımacılığı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bunun yanı sıra yine müşterilerine her daim en iyi olanaklarda kusursuz hizmet sunarak onlara hak ettikleri çizgiden kesinlikle ayrılmadan kusursuz hizmet elde etmelerine imkan tanıyor. Yer verilen tüm bu kriterler baz alınarak sektörünün lider markası olma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ettiğini her açıdan ele almamız gerekir.

Sertifikalİ Personellerimizle 7/24 Hizmet Veriyoruz

SRC 3 uluslararası eşya taşımacılığı sertifikasına sahip nakliyat şirketimiz antrepo hizmeti vererek her anlamda beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayan taşımacılık imkanına yer verir. Ortada duran tüm bu özellikleri çerçevesinde gerçekten de son derece kusursuz nitelikte nakliyat imkanına yer verildiğini dile getirmemiz gerekir.

Whatsapp’tan Bizİmle İletişime Geçebilirsiniz

Eşya taşımacılığı konusunda yenilikleri dikkate alarak hareket eden uluslararası zati eşya taşımacılığı müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek size hak ettiğiniz çerçevede kusursuz hizmet vermeye devam ediyor.

Öte yandan profesyonel ekip kadrosuyla birlikte kurumsal Whatsapp üzerinden her anlamda yenilikleri dikkate alarak hizmet sağlayan yaklaşıma bağlı kalarak müşteri memnuniyetini tamamen en üst düzeyde tutmaya devam ettiğini kesinlikle ele almak gerekir.

İşte yer verilen tüm bu nitelikleri bağlamında 7/24 olmak üzere müşterilerimizin tamamen en üst düzeyde kusursuz hizmetten anında faydalanması açısından bütün imkanlar seferber edilmektedir. Tüm bu olanaklarına yer verilecek olunursa dünden bugüne dek tamamen ayrıcalıklı olarak çalışmanın meydana getirildiğini ele almak her anlamda önde gelen profesyonel çalışma ilkelerinden birisi olarak kabul edilmesi gereken nokta olarak öne çıkıyor.

Leave a reply

×

MERHABA

MovEx Lojistik Destek Biriminden Fatih Bey ile irtibat kurmaktasınız. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

× WhatsApp Canlı Destek